0 Kč

Ať už jste dítě, žena či muž, ať chodíte na základní školu nebo pracujete v kanceláři, v ordinaci, v obchodě či kdekoliv jinde, přivrtání police do zdi nebo vyčištění ucpaného odpadu u dřezu či umyvadla, jakož i velkou většinu ostatních oprav v domácnosti můžete snadno zvládnout vlastními silami. Tyto činnosti jsou totiž tak dětsky jednoduché, že Vám k jejich osvojení zcela postačí, když Vám je jednou názorně ukáže a vysvětlí někdo, kdo je sám dobře ovládá a když si je pod jeho dohledem sami vyzkoušíte. A přesně o tom kurz je.

POKUD SI NEJSTE ÚPLNĚ JISTI, ŽE VĚTŠINA BĚŽNÝCH OPRAV V DOMÁCNOSTI JE SNADNÁ ZÁLEŽITOST, KTEROU SI KAŽDÝ SNADNO A RYCHLE OSVOJÍ, ZKUSME SE NA NEJROZŠÍŘENĚJŠÍ OBAVY V TÉTO SOUVISLOSTI PODÍVAT PODROBNĚJI :

   Nemám na opravy nářadí     

Věřte nevěřte, ale u naprosté většiny drobných oprav v domácnosti vystačíte se sadou základního nářadí.1 Budete-li někdy potřebovat něco navíc (např. vrtačku s příklepem) a nezamýšlíte si to zakoupit (pro domácí práce naprosto vyhovující novou vrtačku s příklepem pořídíte kolem 1.000,- Kč), můžete si to za pár korun vypůjčit v každém hobby marketu nebo od souseda.


  Neumím  s nářadím pracovat, jsem "nešika"  

Pokud máte dvě ruce, na každé z nich pět prstů, přičemž palec máte v postavení proti ostatním prstům, tak je jisté, že Vaši předci přežili kromě vyvinutého mozku hlavně díky tomu, že již minimálně 2,5 miliónu let dokázali rukama uchopovat a používat všemožné ruční nástroje a Vy díky nim stoprocentně máte tuto schopnost v genech také. Ovládání jednoduchého nářadí jako je šroubovák, vrtačka, kleště atd. je  intuitivní a snadné a v kurzu si ho osvojíte během pár chvil.

V případě běžných drobných oprav v domácnosti nepotřebujete být “šikovní”, neboť nic nového nevyrábíte (nesváříte, neřežete apod.), ale pouze manipulujete s již existujícími hotovými věcmi, případně u věcí, které nefungují tak jak mají, obnovujete jejich funkci. Stačí jediné - pochopit, jak ty prostinké věci fungují a to Vám v kurzu ukážu. 


  Nevyznám se v různých typech těsnění, šroubů, hmoždinek atd.  

Přestože možná máte při návštěvě železářství nebo hobby marketu pocit, že je tam od všeho nekonečně mnoho druhů a typů a pro nezasvěceného je téměř nemožné se v tom vyznat, věřte, že základních typů (hmoždinek, těsnění, vrutů atd.) existuje jen pár, pouze se vyrábějí v mnoha a mnoha variantách (s často minimálními a zbytečnými "rozdíly"). V kurzu Vás tyto základní typy naučím rozlišovat, takže hobby markety pro Vás přestanou být tajuplné chrámy plné neznámých prapodivných předmětů, o jejichž účelu jste ještě donedávna neměli ani ponětí.


  Můžu něco pokazit, rozbít   

Rozšířená obava, že pokud se pokusíte něco opravit či udělat svépomocí a nepodaří se to, můžete svým zásahem napáchat ještě větší škody, nemá v případě drobných oprav v domácnosti žádné opodstatnění. Opravy v domácnosti jsou tak jednoduché, že pokud máte o zamýšlené opravě alespoň základní vědomosti, je riziko, že něco pokazíte, mizivé. V kurzu Vás (vedle správného postupu při opravách) naučím i to, jak se snadno vyhnout takovým nehodám, jako je provrtání rozvodů vody, elektřiny atd., takže žádné obavy a pusťme se do toho!

________________________________________________

Vhodná je např. sada z nejmenovaného modro-žlutého nábytkového řetězce obsahující kladivo, nastavitelný univerzální klíč, kombinační kleště a šroubovák s výměnnými nástavci v ceně kolem 200,- Kč.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.