0 Kč

 

   Začátek mé „kutilské kariéry“ se datuje do dob raného dětství, kdy jsem svému tátovi (povoláním elektrikáři, všestrannému kutilovi a všeumělovi) s dětským zájmem nadšeně asistoval při všemožných pracích, které táta doma i u mnoha známých často vykonával.

 Později mě táta bral jako pomocníka na své časté „melouchy“ na stavbách, kde bylo více než dost příležitostí koukat „pod ruce“ řemeslníkům všech profesí a ptát se „proč“ a „jak“. Další školou pak byla stavba naší rodinné celoročně obyvatelné chaty, kde jsem trávil své adolescentní víkendy tím, že jsem - už jako plnohodnotná pracovní síla - jen s tátou (a mámou a sestrou) tuto chatu na zelené louce stavěl.

  Všechny takto nabyté dovednosti se mi pak hodily, když jsem si jako své první samostatné bydlení pořídil byt v havarijním stavu a sám (s občasnou výpomocí táty) jsem ho kompletně od A do Z zrekonstruoval. Postupem času pak následovaly kompletní rekonstrukce řady dalších, větších bytů.

  Při těchto rekonstrukcích jsem se za pochodu (často i konzultacemi s odborníky či studiem odborné literatury) učil další a další technologické postupy a utvrzoval se v tom, co jsem poznal už v dětství - totiž že manuální činnosti kolem oprav, stavby a rekonstrukcí bytů a obytných domů zvládne úplně každý, kdo má (a je ochoten používat) zdravé ruce a selský rozum.

 Na fotografiích níže se můžete podívat na ukázky mých zednických, elektrikářských, instalatérských, sádrokartonářských a truhlářských ( vestavěné skříně, kuchyně) prací .

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.