0 Kč

   Těmto lidem jsem se rozhodl  nabídnout  možnost, že je tyto opravy "doučím" já. Je to tak snadné (proč se dozvíte ZDE), že to v kurzu „Drobné opravy v domácnosti“ (náplň kurzu ZDE) zvládneme  ve speciální učebně (více o ní ZDE)  za 3 hodiny. Kurz je pojat jako interaktivní „hra  na kutily” (popis kurzu očima účastníka ZDE): každou opravu vysvětlím, názorně předvedu a hned poté si ji každý sám vyzkouší provést v praxi. Všichni tedy mj. vrtají do betonu a cihly, přidělávají polici na zeď, čistí odpad i opravují vodovodní baterii. 

 Kurzy pořádám pro zábavu jak jeho účastníků, tak i mou - kutilství je můj největší koníček a baví mě předávat zkušenosti v této oblasti motivova-ným lidem. Kromě zábavy kurz samozřejmě jeho účastníkům přinese řadu dalších výhod - jejich výčet najdete ZDE.

  Abych se mohl kurzu a jeho účastníkům věnovat důkladně a individuálně, pořádám jen jeden kurz za měsíc, a to pro max. 8 účastníků. Díky tomu kurz není žádná "masovka" a jeho absolventům tak můžu - projeví-li o to zájem - poradit i v budoucnu. Na kurz se můžete objednat ZDE.  

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.